Kč / CZK

 stezkahlavolamu@tulacci.cz                         www.tulacci.cz

 

Tuláčci

Pojďte se toulat s námi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

Tipy na ubytování, restaurace i zábavu

 

Hotely a penziony

Penzion Aktiv, Vysoké nad Jizerou

Hledáte-li ubytování v rodinném prostřední, přírodě plné výhledů a se spoustou možností  volnočasového vyžití, vřele doporučujeme ubytovat se u našeho partnera v penzionu Aktiv. Mají skvělý vztah ke klientům a  výborně vaří. 

Hotel Element, Lipno nad Vltavou

Hotel Element je hotel na Lipně, který se otevřel v roce 2021. Ať už se chystáte za vodou, cyklistikou anebo na lyže, hotel Element je pro vás nejlepším výchozím bodem pro všechny lipenské aktivity.

Hotel Pod Kokšínem

Hledáte-li ubytování v rodinném prostřední na samotném okraji CHKO Brdy,  vřele doporučujeme ubytovat se v hotelu Pod Kokšínem. Vstřícný personál a nádherné prostředí vám zajistí nezapomenutelnou dovolenou. 

 

Chata a penzion Kobylnice, Lipno nad Vltavou

Penzion Kobylnice je rodinný penzion s výbornou kuchyní. Kromě ubytování v penzionu nabízí i pronájem chaty s terasou a zahradou. Penzion a chata Kobylnice se nachází v nádherné šumavské přírodě nedaleko vodní nádrže Lipno.

TEPfactor

Ubytujte se v plážových domcích nedaleko vodní nádrže Slapy. Kromě netradičního ubytování si tu můžete zahrát týmovou hru na motivy oblíbené hry Pevnost Boyard.

 

 

Restaurace

Restaurace Stodola, Lipno nad Vltavou

Restaurace Stodola se pyšní skvělou domácí kuchyní a točenými nápoji. Šéfkuchař Michal Hruda vylepšil letité receptury s úctou k místním tradicím. Ochutnat tak můžete omáčky vonící po šumavských bylinkách a osvěžit se  můžete čerstvě natočeným plzeňským pivem.

Dealer coffee, Písek


Kavárničku Dealer coffee najdete v Písku u kostela Narození Panny Marie. V kavárně si můžete odpočinout a pochutnat na výborné kávě a zákuscích. 

Restaurace Na kopečku, Tchořovice


Restaurace Na kopečku se pyšní skvělou domácí kuchyní a točenými nápoji. Pochutnat si můžete jak na malinovce či Kofole, tak i na správně vychlazeném pivu značky Holba. 

 

Rozhledna s restaurací 
Tanvaldský Špičák

V restauraci na Tanvaldském Špičáku si můžete pochutnat na skvělém jídle, Kofole i správně vychlazaném  pivu. Z rozhledny je úžasný výhled na okolní hory. 

 

Restaurace Na Faře, Vrčeň


Restaurace Na kopečku se pyšní skvělou domácí kuchyní a točenými nápoji. Pochutnat si můžete jak na malinovce či Kofole, tak i na správně vychlazeném pivu značky Holba. 

 

Zážitky

 

 

Stezka korunami stromů, Lipno

Stezka korunami stromů nabízí skvělý zážitek a navíc se dozvíte mnoho zajímavých informací o Lipně, Šumavě i stezce samotné. U stezky korunami stromů si můžete odpočinout a občerstvit se.

Muzeum milevských maškar

Muzeum milevských maškar bylo otevřeno v roce 2017 v návaznosti na dlouholetou tradici maškarního průvodu v Milevsku. Muzeum milevských maškar je českým unikátem, neboť je jediným muzeem v ČR, které se zaměřuje na dějiny zdejší národopisné tradice – masopustních průvodů. Muzeum milevských maškar se věnuje tradici sahající až k lidovým hrám a středověkým městským slavnostem.

TEPfactor

Zažijte dobrodružství, jako byste se účastnili soutěže Pevnost Boyard. TEPfactor je týmová hra na motivy této populární hry. V TEPfactoru zažijete spoustu zábavy a jedno velké dobrodružství.

 

Filtr
Cena