Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Pivní toulky aneb S pivovarníkem na cestách

Pivní toulky aneb S pivovarníkem na cestách vám představí pivo, jak ho neznáte. Navštívíme řemeslné pivovary, minipivovary i známé pivovary napříč Českou republikou a možná i o kousek dál. Aby naše pivní toulky nebyly jen o sezení v hospodách, povíme vám zajímavosti o ochutnaném pivu a pivovaru, který pivo uvařil. Vezmeme vás i na výlet po okolí a kdo ví, třeba navštívíme i pivní lázně.

 

Pivními toulkami vás provází

Jana Jirásková Beranová 

Na Pivních toulkách se mi líbí, že zjišťuji mnoho zajímavých informací o pivu i historii pivovarů. Každá návštěva pivovaru mi přinese něco nového. Nové informace. Nové znalosti. Nové zkušenosti. Ochutnávku piva a psaní recenzí na pivo samotné, nechávám na odborníkovi Jendovi. S vámi se dělím o své zážitky, píšu recenze na prohlídky pivovarů i restaurace a také vám dávám tipy na místa, která byste cestou za zlatým mokem neměli minout.

O jakém místě budu brzy psát se dozvíte na mém Instagramu

 

Jenda Tumpach

Narodil jsem se ve městě piva, v Českých Budějovicích. Od dětství jsem sbíral pivní etikety a tácky. Proto, když jsem se v 16 letech rozhodoval co dál dělat, pivovarnictví pro mne byla jasná volba. Přihlásil jsem se na pivovarskou školu v Praze v Podskalské ulici. Po maturitě jsem půl roku pracoval v pivovaru Herold Březnice. Poté jsem se ještě vrátil na tři roky do Prahy, kde jsem studoval VOŠku na Podskalské obor Potravinářská technologie. Od absolvování této školy pracuji v pivovaru Strakonice. Velmi mě baví cestovaní a objevování nových míst kde jsem ještě nebyl. Proto také, když je čas, rád navštěvuji nové minipivovary a ochutnávám jejich skvělá piva.  

 

Jakým pivovarem vás Pivní toulky provedou se dozvíte na mém Instagramu