Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Putování za poznáním

 
 

Putování za poznáním 2024

Přátelé a kamarádi, speciální Putování za poznáním uzavřela sezónu pro rok 2023. Neleníme, a pomalu připravujeme Putování za poznáním pro rok 2024. Připravujeme pro vás Putování za poznáním po městech i do přírody, ve kterých nebudou chybět informace o místech, která vám představíme (samozřejmě pokud jsou informace dostupné). Putování za poznáním dostane v roce 2024 novou grafiku. Protože jste si oblíbili variantu s místem pro poznámky, zaměříme se i na její vylepšení. Z Putování za poznáním vám nově vzniknou knížky výletů s informacemi o navštívených místech a vašimi zážitky. Nebudou chybět kvízy a zajímavé odměny. Těšit se máte rozhodně na co, a my se těšíme, až se do nových Putování za poznáním zapojíte.

Pokud víte o zajímavé lokalitě, která by si pro příští rok Putování za poznáním zasloužila, nebo o lokalitě, do které se chystáte a chtěli byste si pobyt zpestřit, napište nám na e-mail info@tulacci.cz. Dáme hlavy dohromady a zkusíme něco zajímavého vymyslet ;)

 

Chcete se stát součástí Putování za poznáním a představit své služby účastníkům Putování? Provozujete hotel, penzion, restauraci nebo zajímavou službu, kterou by účastníci Putování ocenili?
Napište nám na e-mail info@tulacci.cz a staňte se součástí Putování za poznáním. Nezapomeňte nám prosím sdělit, v jaké lokalitě se nacházíte.

 

Putování za poznáním z roku 2023

 

 

 

 

 

Speciál roku 2023

 

 

 

Putování za poznáním z roku 2022

Poznejte krásná i málo známá místa na Rožmitálsku. V Prázdninovém putování – Za poznáním Rožmitálska vás zavedeme na vrchol Třemšín, sedmý nejvyšší vrchol Brd, ukážeme vám místní prameny, seznámíme vás s historií města Rožmitál pod Třemšínem i známými osobnostmi. To samozřejmě není vše. Celkem vás zavedeme na 40 míst, která stojí za vidění.

Protože krásných míst poznáte opravdu mnoho, rozdělili jsme Prázdninové putování do několika kategorií. Pevně věříme, že si Prázdninové putování za poznáním Rožmitálska užijete a že poznáte mnoho zajímavých míst.

Prázdninové putování není úplně snadné. Pro každého, kdo správně vyluští závěrečný kvíz, máme malý dáreček v podobě elektronického Turistického zápisníku s tipy na výlety v CHKO Brdy. Navíc každý účastník obdrží diplom za účast. Prázdninové putování končí 31. srpna 2022. 1. září odešleme poslední Turistické zápisníky. Pokud toto putování použijete jako námět pro svůj výlet v jiný termín, budeme moc rádi. Jen už nedostanete odměnu za účast a diplom.

Prázdninové putování za poznáním Rožmitálska je pro všechny účastníky ZDARMA. 

 

Cíle Prázdninového putování - Za poznáním Rožmitálska