Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Putování za poznáním

Připravujeme

 

 

Putování za poznáním z roku 2023

 

 

 

 

 

Speciál roku 2023

 
 

 

 

Putování za poznáním z roku 2022

Poznejte krásná i málo známá místa na Rožmitálsku. V Prázdninovém putování – Za poznáním Rožmitálska vás zavedeme na vrchol Třemšín, sedmý nejvyšší vrchol Brd, ukážeme vám místní prameny, seznámíme vás s historií města Rožmitál pod Třemšínem i známými osobnostmi. To samozřejmě není vše. Celkem vás zavedeme na 40 míst, která stojí za vidění.

Protože krásných míst poznáte opravdu mnoho, rozdělili jsme Prázdninové putování do několika kategorií. Pevně věříme, že si Prázdninové putování za poznáním Rožmitálska užijete a že poznáte mnoho zajímavých míst.

Prázdninové putování není úplně snadné. Pro každého, kdo správně vyluští závěrečný kvíz, máme malý dáreček v podobě elektronického Turistického zápisníku s tipy na výlety v CHKO Brdy. Navíc každý účastník obdrží diplom za účast. Prázdninové putování končí 31. srpna 2022. 1. září odešleme poslední Turistické zápisníky. Pokud toto putování použijete jako námět pro svůj výlet v jiný termín, budeme moc rádi. Jen už nedostanete odměnu za účast a diplom.

Prázdninové putování za poznáním Rožmitálska je pro všechny účastníky ZDARMA. 

 

Cíle Prázdninového putování - Za poznáním Rožmitálska