Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Telefon: +420 607 078 560   I  info@tulacci.cz 

Putování za poznáním

 

 

Poznejte krásná místa v málo známé lokalitě v Plzeňském kraji, v přírodním parku Pod Štědrým. V Putování za poznáním přírodního parku Pod Štědrým vás zavedeme na nejvyšší vrchol tohoto přírodního parku, na vrchol Štědrý. Představíme vám studánku U jezevce Pepi i studánku Dobrá voda. Ukážeme vám zajímavá zákoutí, rybníky i místa s tajemnou historií. Celkem vás v Putování za poznáním přírodního parku Pod Štědrým zavedeme na 14 míst.

 

Přírodní park Pod Štědrým je známý svými lesy i kopečky. Užijete si tu nádherné výhledy na blízké kopce i na vzdálenou Šumavu. Po cestách vás bude provázet zurčení místních potůčků. Protože přírodní park Pod Štědrým není turisticky známý, je jen malá pravděpodobnost, že na procházce někoho potkáte.

 

Cíle Putování za poznáním přírodního parku Pod Štědrým jsou k dispozici zde

 
 

 

Chcete se stát součástí Putování za poznáním a představit své služby účastníkům Putování? Provozujete hotel, penzion, restauraci nebo zajímavou službu, kterou by účastníci Putování ocenili?
Napište nám na e-mail info@tulacci.cz a staňte se součástí Putování za poznáním. Nezapomeňte nám prosím sdělit, v jaké lokalitě se nacházíte.

 

 

Skončená putování

 

Poznejte krásná i málo známá místa na Rožmitálsku. V Prázdninovém putování – Za poznáním Rožmitálska vás zavedeme na vrchol Třemšín, sedmý nejvyšší vrchol Brd, ukážeme vám místní prameny, seznámíme vás s historií města Rožmitál pod Třemšínem i známými osobnostmi. To samozřejmě není vše. Celkem vás zavedeme na 40 míst, která stojí za vidění.

Protože krásných míst poznáte opravdu mnoho, rozdělili jsme Prázdninové putování do několika kategorií. Pevně věříme, že si Prázdninové putování za poznáním Rožmitálska užijete a že poznáte mnoho zajímavých míst.

Prázdninové putování není úplně snadné. Pro každého, kdo správně vyluští závěrečný kvíz, máme malý dáreček v podobě elektronického Turistického zápisníku s tipy na výlety v CHKO Brdy. Navíc každý účastník obdrží diplom za účast. Prázdninové putování končí 31. srpna 2022. 1. září odešleme poslední Turistické zápisníky. Pokud toto putování použijete jako námět pro svůj výlet v jiný termín, budeme moc rádi. Jen už nedostanete odměnu za účast a diplom.

Prázdninové putování za poznáním Rožmitálska je pro všechny účastníky ZDARMA. 

 

Cíle Prázdninového putování - Za poznáním Rožmitálska