Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Telefon: +420 607 078 560   I  info@tulacci.cz 

Turistický zápisník - Lipno a Šumava

Poznávejte přírodu a objevujte nová místa s Turistickým zápisníkem. Turistický zápisník vás zavede na zajímavá místa a ještě vám dá mnoho prostoru pro zapsání vzpomínek.

Výrobce: Turistův ráj
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: TZLIPNOASUMAVA
Dostupnost: skladem
145 ks

Posláním tohoto Turistického zápisníku je ukázat vám zajímavá místa na Lipně a Šumavě, včetně národního parku Šumava, a zároveň dát vám prostor pro zapsání vzpomínek z výletů.

 

V tomto Turistickém zápisníku najdete:

100 tipů na výlety na Lipně a Šumavě, včetně NP Šumava, na místa známá i neznámá

10 tematických kapitol

Prostor pro zapsání vzpomínek na vlastní výlety

Místo pro nalepení turistických nálepek nebo otištění turistických razítek

Adresy na blízká infocentra, kde je možné pořídit si suvenýr nebo otisknout si turistické razítko

 

Turistický zápisník je vypracován tak, abyste si mohli vytisknout jednotlivé cíle a nemuseli si tisknout najednou celý Turistický zápisník. Formát Turistického zápisníku je A4, zápisky si tak můžete vložit do šanonu nebo nechat svázat jako knihu.

Turistický zápisník vám přijde e-mailem ve formátu PDF. Turistický zápisník je díky tomuto formátu možné otevřít ve většině telefonech a počítačích. Pokud máte program na upravování dokumentů ve formátu PDF, je možné Turistický zápisník vyplnit ve Vašem zařízení. Pokud program na úpravu souborů ve formátu PDF nemáte, je možné stránky z Turistického zápisníku jednoduše vytisknout. Rozvržení Turistického zápisníku je připraveno pro oboustranný tisk. Turistický zápisník proto obsahuje několik prázdných stran.