Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Telefon: +420 607 078 560   I  info@tulacci.cz 

Tuláčkova stezka hlavolamů

Venkovní hra Tuláčkova stezka hlavolamů je hra pro celou rodinu i partu přátel. Znáte start výletu. Nevíte, kam jdete. Jen rozluštěním šifer a hlavolamů se dostanete dál. 
Na to, že vás Tuláčci provedou krásnou přírodou, se můžete spolehnout.

 

 

Co vás čeká?

Čeká vás procházka nádhernou přírodou i městy na místa známá i neznámá.

 

Šifry a hlavolamy

Luštění šifer a hlavolamů vás nasměruje na trase výletu  dál. A že o šifry a hlavolamy není nouze, na to se můžete spolehnout.

 

Tuláčkův příběh

Díky hře Tuláčkova stezka hlavolamů zažijete výlet tak, jak ho zažíváme my, Tuláčci. Součástí hry je vždy příběh Tuláčků, který můžete doplnit svými zážitky.

 

PROČ TULÁČKOVA STEZKA HLAVOLAMŮ?

Dobrodružství

U venkovní hry Tuláčkova stezka hlavolamů znáte pouze start výletu. Jste v nádherné přírodě a nevíte, kam jdete. Jen rozluštěním šifer a hlavolamů zjistíte, kudy máte jít dál.

Poznání

Tuláčkova stezka hlavolamů vás provede krásnou přírodou a zavede vás na místa známá i neznámá. Poznáte místa, která spousta lidí mine, poznáte i místa, kde vám svět leží u nohou.

Spolupráce

Tuláčkova stezka hlavolamů je hra pro celou rodinu i partu přátel. Určitě jí zvládne i jedinec, ale jak se říká, víc hlav víc ví. A u této hry to platí dvojnásob.

 

KDO SI UŽIJE TULÁČKOVU STEZKU HLAVOLAMŮ?

 

Parta přátel i partneři

Je jedno, jestli si Tuláčkovu stezku hlavolamů užijete s partnerem, rodinou či partou přátel. Hra je vymyšlená tak, aby si jí užila skupina i jednotlivec. Pamatujte však, že víc hlav víc ví.

Rodiny

Tuláčkova stezka hlavolamů je hra pro celou rodinu. Trasy výletů jsou vedeny tak, aby byly sjízdné pro terénní kočárek.  

Psi

Tuláčkova stezka hlavolamů je vedena nádhernou přírodou. Čtyřnozí parťáci si tak Tuláčkovu stezku hlavolamů užijí stejně jako lidé.

 

KDE SI MŮŽETE ZAHRÁT TULÁČKOVU STEZKU HLAVOLAMŮ?

 

Střední Čechy

Tuláčkova stezka hlavolamů vás zavede do nádherné brdské přírody. Těšit se můžete na vrcholy, vyhlídky, pohádkové chaloupky i studánky.

Jižní Čechy

Tuláčkova stezka hlavolamů vás zavede do jižních Čech i vodní nádrži Lipno. Projdete se krásnou přírodou, poznáte rybníky i vyhlídková místa. 

Městské okruhy

Tuláčkova stezka hlavolamů vás zavede i do měst. Poznáte jejich krásu i historii, seznámí vás s místními osobnostmi a dozvíte se mnoho zajímavých informací.

 

 

VÝLETNÍ OKRUHY

 

Za poklady Brd

Hra se odehrává v Brdech, v přírodním parku Třemšín. Start hry je ve Voltuši. Trasa výletu je dlouhá přibližně 6,4 km a zavede vás na 10 zajímavých turistických zastavení. Cestou potkáte i turistický přístřešek, kde si budete moci odpočinout. 

 

               


KOUPIT V PDF

KOUPIT

 

Do oblak

Hra se odehrává v jižních Čechách u Lipenské přehrady. Start hry je v obci Lipno nad Vltavou. Trasa výletu je dlouhá přibližně 9,3 km a zavede vás na více jak 5 zajímavých turistických zastavení. Cestou potkáte turistický přístřešek, kde si budete moci odpočinout i restauraci, kde se budete moci občerstvit. Trasa výletu vás zavede i do zátoky Lipenské přehrady, kde se budete moci vykoupat. 

 

KOUPIT V PDF

KOUPIT

Poznej Milevsko

Hra se odehrává v Milevsku. Trasa výletu je dlouhá přibližně 5,2 km a zavede vás na více jak 10 zajímavých turistických zastavení. Cestou potkáte restaurace i místa vhodná k odpočinku.     

 

 

 

KOUPIT V PDF

KOUPIT

 

 
 

 

 

DOPORUČENÍ NA CESTU

Vše potřebné ke hře je součástí balení hry Tuláčkova stezka hlavolamů. Ke hře samotné tedy nic doplňovat nemusíte. Jelikož se hra odehrává v přírodě, máme pro vás několik doporučení.

Vhodné oblečení

Trasa hry Tuláčkova stezka hlavolamů vede i po lesních cestách. Doporučujeme proto pevné boty a dlouhé kalhoty.

Voda a svačina

Trasa hry Tuláčkova stezka hlavolamů vede nádhernou přírodou. Ne v každé hře je možné si cestou občerstvení pořídit. Proto doporučujeme přibalit dostatek pitné vody, případně malou svačinku.

Kočárek

Trasy her bývají sjízdné pro terénní kočárek, pokud není u hry uvedeno jinak. Je však třeba mít na paměti, že lesní cesta může být podmáčená. Doporučujeme proto při absolvování Tuláčkovy stezky hlavolamů vyrážet s kočárkem za pěkného počasí a ne hned po dešti.