Kč / CZK

 stezkahlavolamu@tulacci.cz                         www.tulacci.cz

 

Tuláčci

Pojďte se toulat s námi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

STŘEDNÍ ČECHY

 

 

Doporučujeme

 

 

Trustický zápisník


Posláním tohoto Turistického zápisníku je ukázat vám zajímavá místa v chráněné krajinné oblasti Brdy a zároveň dát vám prostor pro zapsání vzpomínek z výletů.

 

V tomto Turistickém zápisníku najdete:

80 tipů na výlety v chráněné krajinné oblasti Brdy na místa známá i neznámá

9 tematických kapitol

Prostor pro zapsání vzpomínek na vlastní výlety

Místo pro nalepení turistických nálepek nebo otištění turistických razítek

 

Tuláčkova stezka hlavolamů - Poznej Příbram

Ve středních Čechách si můžete užít mnoho zábavy s venkovní hrou pro celou rodinu a partu přátel a kamarádů Tuláčkova stezka hlavolamů.

 

Hra Tuláčkova stezka hlavolamů Poznej Příbram, vás provede tímto středočeským městem a ukáže vám místa i neznámá. Navíc zjistíte mnoho zajímavých informací nejen o historii Příbrami, ale seznámí vás i s místními osobnostmi.  

 

Tuláčkova stezka hlavolamů


Ve středních Čechách si můžete užít mnoho zábavy s venkovní hrou pro celou rodinu a partu přátel a kamarádů Tuláčkova stezka hlavolamů.

 

Hra Tuláčkova stezka hlavolamů se odehrává v brdské přírodě. V okruhu Brdy, přírodní park Třemšín se vydáte po stupách studánek a výhledů. V okruhu Po stopách Jakuba Jana Ryby budete poznávat místa, která měl tento učitel a hudební skladatel rád. Nouze nebude o výhledy a dokonce se budete moci zastavit na zmrzlinu.

 
 

 

TEPfactor Slapy

TEPfactor Slapy je netradiční zážitek pro sportovce i nadšence. Týmovou hru na motivy oblíbené Pevnosti Boyrd si můžete vyzkoušet i vy. Kromě netradičního zážitku se můžete v TEPfactoru i ubytovat v plážových domcích.

 

Hotel Pod Kokšínem

Hledáte-li ubytování v rodinném prostřední na samotném okraji CHKO Brdy,  vřele doporučujeme ubytovat se v hotelu Pod Kokšínem. Vstřícný personál a nádherné prostředí vám zajistí nezapomenutelnou dovolenou.