Kč / CZK

 stezkahlavolamu@tulacci.cz                         www.tulacci.cz

 

Tuláčci

Pojďte se toulat s námi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

NÁRODNÍ PARK ŠUMAVA A ŠUMAVA

 

 

Doporučujeme

 

Turistický zápisník


Posláním tohoto Turistického zápisníku je ukázat vám zajímavá místa na Šumavě a Lipně, včetně národního parku Šumava a zároveň dát vám prostor pro zapsání vzpomínek z výletů.

 

V tomto Turistickém zápisníku najdete:

90 tipů na výlety v chráněné krajinné oblasti Brdy na místa známá i neznámá

9 tematických kapitol

Prostor pro zapsání vzpomínek na vlastní výlety

Místo pro nalepení turistických nálepek nebo otištění turistických razítek

Tuláčkova stezka hlavolamů

Na Lipně si můžete užít mnoho zábavy s venkovní hrou pro celou rodinu a partu přátel a kamarádů Tuláčkova stezka hlavolamů.

 

Hra Tuláčkova stezka hlavolamů Do oblak vás zavede do míst, kde vám bude svět ležet u nohou. Zavede vás také do zátoky Lipna, kde se budete moci osvěžit. Cestou potkáte i restauraci a odpočinková místa.

 

Chata a penzion Kobylnice,Lipno nad Vltavou

Penzion Kobylnice je rodinný penzion s výbornou kuchyní. Kromě ubytování v penzionu nabízí i pronájem chaty s terasou a zahradou. Penzion a chata Kobylnice se nachází v nádherné šumavské přírodě nedaleko vodní nádrže Lipno.

Hotel Element,Lipno nad Vltavou

Hotel Element je hotel na Lipně, který se otevřel v roce 2021. Ať už se chystáte za vodou, cyklistikou anebo na lyže, hotel Element je pro vás nejlepším výchozím bodem pro všechny lipenské aktivity.

Restaurace Stodola,Lipno nad Vltavou

Restaurace Stodola se pyšní skvělou domácí kuchyní a točenými nápoji. Šéfkuchař Michal Hruda vylepšil letité receptury s úctou k místním tradicím. Ochutnat tak můžete omáčky vonící po šumavských bylinkách a osvěžit se  můžete čerstvě natočeným plzeňským pivem.